Радикальна креативність

Програма

від 2 до 8 годин
дати за запитом
Вартість:
за запитом
за запитом

Креативність – одна з ключових навичок, яка може серйозно допомогти вам уже в найближчому майбутньому зберегти конкурентоспроможність на ринку праці й успішно освоїти нові професії майбутнього.

“Радикальна креативність” – це інноваційний воркшоп, який допоможе людям, не пов’язаним із творчою роботою, освоїти навички “креативного виживання” і підготуватися до викликів нового світу, в якій би галузі вони не працювали.

Для кого

Для співробітників середніх і великих компаній та організацій, які хочуть залишатися затребуваними на стрімко мінливому ринку праці; для команд стартапів; для студентів і випускників; для всіх, хто цікавиться розвитком свого внутрішнього світу й розширенням погляду на навколишній світ.

У програмі:

  • Креативне рішення задач, які щодня виникають у різноманітних життєвих і робочих ситуаціях
  • Навички інтеграції та концептуалізації
  • Творчі навички для комунікаційних рішень, у тому числі соціальних комунікацій
  • Інноваційне мислення при роботі з обмеженими ресурсами
  • Ефективна робота в команді

“Завдання-мінімум” – можливість попрактикуватися.

“Завдання-максимум” – формування світогляду. Учасник отримає відповіді на запитання, пов’язані з розвитком природи, цивілізації й місця в ній людини.

Курс розроблений і проводиться компанією Rocklin (Ізраїль), у портфоліо якої – проекти для таких компаній, як Mazda, GM, Pepsico, Danone, Unilever, Flytrex, Herbalife, Oracle та багатьох інших.

 

Тренери

Список всіх інших тренерів, з якими співпрацює Old School, формується і скоро з'явиться на сайті

Інші програми Бізнес-компаніям